Відгуки про компанію МегаШарарам
- Ілля К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарне обслуговування. Гарна консультація, приємні оператори. Швидка відправка.
- Коментар продавця
Вітаємо, пане Ілля! Нам дуже приємно читати такий гарний відгук, дякуємо за зворотній з'язок. З радістю очікуємо на ваші нові замовлення 😊🙌
З повагою, команда Мегашарарам
- Коментар продавця
- Валентин Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день, пане Валентин) Дякуємо за гарний відгук, бажаємо чарівних свят😊
З повагою, команда Мегашарарам
- Коментар продавця
- Марина Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо, пані Марино) Дякуємо за відгук та бажаємо гарних свят 😊
З повагою, команда Мегашарарам
- Коментар продавця
- наташа К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день, пані Наталія! Раді що вам все сподобалось, до нових зустрічей ❤️
З повагою, команда Мегашарарам
- Коментар продавця
- Роман П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день, пане Роман! Дякуємо за гарний відгук, бажаємо чарівних свят😊
З повагою, команда Мегашарарам
- Коментар продавця
- Олена П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо, пані Олено! Дякуємо за зворотній з'язок ❤️
З повагою, команда Мегашарарам
- Коментар продавця
- Юлія К.
- Коментар продавця
Вітаємо, пані Юлія! Вдячні за зворотній зв'язок, бажаємо вам найкращого святкуванння ❤️. До нових зустрічей!
З повагою, команда Мегашарарам
- Коментар продавця
- Крістіна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Щиро дякуємо, обслуговування на найвищому рівні 😊
- Коментар продавця
Вітаємо, пані Крістіно! Нам дуже приємно, що ви обрали саме наш магазин для оформлення вашого свята❤️. Із нетерпінням очікуємо вас побачити знову у нашому магазині 😊
З повагою, команда Мегашарарам
- Коментар продавця
- Андрій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Добрий день, пане Андрію! Дякуємо за гарний відгук, очікуємо на ваші нові замовлення 😊. Бажаємо чарівних свят!
З повагою, команда Мегашарарам
- Коментар продавця
- Ольга Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо, пані Ольго! Нажаль, на той момент був технічний збій із системою, робимо все можливе аби більше такого не сталось. На заміну будиночку вам пропонували іншу фольговану кульку, вона нажаль не підійшла вам. Шкода, що ви отримали такий негативний досвід, сподаваємось що це ніяк не вплине на настрій святкування ❤️
З повагою, команда Мегашарарам
- Коментар продавця
